BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Vai ir vecuma ierobežojumi?
Festivālam ir noteikts vecuma ierobežojums, bērni/jaunieši līdz 14 gadu vecumam festivāla teritorijā drīks uzturēties tikai ar vecāku vai aizbildņu klātbūtnē. Savukārt bērni/jaunieši līdz 16 gadu vecumam bez vecāku vai viņu aizstājēju pavadības nevar atrasties publiskās vietās laikā no plkst. 22.00. (atsauce uz RD, Saistošie noteikumi Nr.80, “Sabiedriskās kārtības noteikumi Rīgā”)

Vai krāsu mešana Festivālā ir obligāta?
Nē, tā nav obligāta. Krāsu mešana notiks tikai tai paredzētajā un speciāli iekārtotajā krāsu mešanas zonā. Kamēr citi mētāsies ar krāsām, Tu varēsi klausīties dzīvo grupu uzstāšanos, malkot atspirdzinošus kokteiļus kādā no bāriem, spēlēt volejbolu vai vienkārši baudīt pozitīvo festivāla atmosfēru.

Vai es varēšu nākt uz HOLI festivālu ar savu krāsu pulveri?
Nē. Mēs parūpēsimies, lai visiem pasākuma apmeklētājiem būtu augstas kvalitātes, dabai draudzīgs un košs krāsu pulveris. Biļetes cenā ir iekļautas 1-5 krāsu pulvera paciņas (daudzums atkarīgs no biļešu veida), bet krāsu pulveri varēsi iegādāties arī uz vietas. Paciņas cena – 2 EUR. Sīkāka informācija par biļešu cenām atrodama www.shop.holi.lv vai www.bilesuparadize.lv.

Kā man vislabāk ģērbties, dodoties uz krāsu festivālu?
Ģērbies tā, lai Tev ir ērti un patīkami! Tomēr iesakām paņemt līdzi vēl vienu apģērba komplektu, ko pārvilkt, pirms dosies mājās. Krāsu pulveris ir ūdenī šķīstošs un Festivāla teritorijā būs izvietotas dušas, kur varēs tās noskalot. Iesakām nākt uz Festivālu baltās drēbēs, lai visi kopīgi kļūtu krāsaini! www.shop.holi.lv un uz vietas Festivālā varēs iegādāties oficiālo Festivāla T-kreklu!

No kā ir veidots HOLI krāsu pulveris? Vai to var izmazgāt no drēbēm? Un kā ar ādu un matiem?
Krāsu pulveris ir izgatavots no organiskām vielām – tas ir ļoti līdzīgs miltiem, kuriem toni piešķir pārtikas krāsvielas, līdz ar to izstrādājums ir ūdenī šķīstošs, ko viegli var izmazgāt gan no apģērba, gan matiem un ādas. Reizēm gan pulveris var nedaudz iekrāsot specifiska auduma apģērbu.

Vai festivāla teritorijā būs iespējams nomazgāties?
Jā, būsim sagādājuši dušas, kur noskaloties.

Bet ja nu HOLI festivāla laikā līs lietus?
Festivāls tik un tā notiks. Padarīsim pelēku dienu krāsainu, jo kopīgi mest krāsas, klausīties mūziku, dejot un lieliski atpūsties var arī lietus laikā! ?

Vai es varēšu iet ārā no festivāla teritorijas, un pēc tam tajā atgriezties?
Jā, taču atgriežoties Festivāla teritorijā būs jāveic maksa 1,- EUR apmērā un Tev ir jābūt HOLI krāsu festivāla aprocei, atbilstoši Festivāla noteikumos minētajam.

Ko man darīt, ja aproce nokritusi vai pazudusi?
Lai turpinātu dalību Festivālā, Tev būs jāiegādājas jauna ieejas biļete, kas tiks apmainīta pret jaunu aproci.

Vai es drīkstu ņemt līdzi foto/video kameru?
Protams! Skaisti mirkļi noteikti ir jāiemūžina! Profesionālas foto un video kameras festivālā drīkstēs izmantot tikai akreditētie preses pārstāvji. Personas, kuras nebūs akreditētas ar profesionālu foto un video tehniku Festivālā netiks ielaistas. Taču Tev būs iespēja iegādāties selfie stick www.shop.holi.lv vai festivāla teritorijā.

Vai festivāla teritorijā atļauts ienest dzērienus un ēdienus?
Nē, bet Tev būs iespēja iegādāties gardus ēdienus un dzērienus festivāla teritorijā.

BIĻETES

Kur es varu iegādāties HOLI festivāla biļetes? Cik tās maksā, un kas ir iekļauts cenā?
Biļetes var iegādāties Festivāla mājas lapā www.shop.holi.lv, “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Visu informāciju par biļetēm meklē ŠEIT.

Vai festivāla biļeti varēs iegādāties pie ieejas?
Jā, bet izdevīgāk biļetes būs iegādāties internetā.

Vai jāiegādājas ieejas biļete arī bērnam?
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja festivālā ir bez maksas, bet tikai pieaugušā pavadībā, kuram ir derīga ieejas biļete.

Sabiedriskais transports
Sabiedriskā transporta pietura ir “Lucavsala”:
· braucot no centra puses, tā atrodas uz Salu tilta pie Lucavsalas atpūtas parka,
· braucot uz centra puses, un tāpat pie festivāla norises vietā – braucot uz centra pusi. Šajā pieturā piestāj šādi transportlīdzekļi:
19. trolejbuss: Pētersalas iela – Ziepniekkalns vai Ziepniekkalns – Pētersala;
24. trolejbuss: Pētersalas iela – A/S Dzintars vai A/S Dzintars – Pētersalas iela;
223. minibuss: Centrs – Ziepniekkalns vai Ziepniekkalns – Pētersala;
40. autobuss: TIKAI virzienā uz centru, Ziepniekkalns – Jugla 3.

BIĻETES UN APROCES
Lai apmeklētu HOLI Krāsu festivālu, katram apmeklētājam ir vajadzīga derīga Festivāla ieejas biļete.
Biļetes iespējams iegādāties HOLI Krāsu festivāla oficiālajā mājaslapā www.holi.lv, kā arī SIA “Biļešu paradīze” oficiālajās tirdzniecības vietās un mājaslapā www.bilesuparadize.lv. Aicinām iegādāties biļetes to oficiālajās tirdzniecības vietās, kā arī darīt to savlaicīgi, ņemot vērā to, ka apmeklētāju skaits pasākumā ir ierobežots.

Katra biļete ir unikāla, un tikai pirmais apmeklētājs ar oriģinālo svītru kodu uz biļetes tiks ielaists Festivāla teritorijā. Biļešu viltošana, kopēšana vai tālākpārdošana ir stingri aizliegta. Biļetes pircējs pats uzņemas risku par biļetes oriģināla un kopijas vienlaicīgu izmantošanu. Pasākuma organizatori neuzņemas atbildību par ļaunprātīgu biļetes izmantošanu.

Pie ieejas Festivāla teritorijā atradīsies biļešu kontroles punkts, kur katra apmeklētāja biļete tiks skanēta. Pirms ieejas (drošības kontroles skrejām) uzrādot derīgu Festivāla biļeti, apmeklētājam tiks izsniegta Festivāla aproce.

Visiem apmeklētājiem Festivāla teritorijā ir jābūt derīgai pie ieejas izsniegtajai aprocei. Aproces var tikt pārbaudītas arī atrodoties Festivāla teritorijā vai to atstājot. Ja aproce tiek atzīta par sabojātu vai nederīgu, vai ja aproces nav, apmeklētājam nekavējoties jāatstāj Festivāla teritorija. Festivāla aproci ir aizliegts nodot citām personām.

Derīga aproce ir tikai tāda, kas aplikta ap roku un nav viltota vai bojāta (saplēsta, sagriezta, salīmēta vai ar bojātiem drošības slēdžiem). Arī aproces kas uz rokas ir uzliktas pārāk brīvi (ir iespējams tās nesabojātas novilkt no rokas), tiks uzskatītas par nederīgām un to īpašniekiem tiks liegta ieeja vai turpmāka uzturēšanās pasākumā.

Personas, kas būs iesaistītas viltotu biļešu vai aproču nēsāšanā, glabāšanā vai izplatīšanā, vai tiks turētas aizdomās par to viltošanu, tiks nodotas tiesību sargājošajām iestādēm.
Ja jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības saistībā ar biļešu iegādi un izmantošanu, sazinieties ar Festivāla organizētājiem, rakstot uz [email protected].

APMEKLĒTĀJU VECUMA IEROBEŽOJUMI
HOLI Krāsu festivāla apmeklētājiem nav noteikti vecuma ierobežojumi, taču ir jāievēro sekojoši noteikumi:

  • Bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja festivāla teritorijā atļauta tikai vecāku vai aizbildņu klātbūtnē.
  • Bērniem līdz 16 gadu vecumam pēc plkst. 22.00 Festivāla teritorijā jāatrodas vecāku vai viņu aizstājēju pavadībā.
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja Festivālā ir par brīvu, bet tikai kopā ar vienu vai abiem vecākiem, kuriem ir derīga Festivāla biļete.
  • Festivāla dienā apmeklētājam būs obligāti jāuzrāda personu apliecinošu dokuments pasākuma organizatoram un/vai tā pilnvarotajām personām, lai pārliecinātos par tā vecumu.

KRĀSU PULVERIS
Katrs Festivāla apmeklētājs kopā ar aproci saņems krāsu pulvera paciņu atbilstoši tā iegādātajai biļetei (ieejas biļete – 1 paciņa, Festivāla komplekta biļete 5 paciņas u.tml.). Papildus krāsu pulveri būs iespējams iegādāties īpašās tirdzniecības vietās Festivāla teritorijā.

Festivālā ir atļauts izmantot tikai to krāsu Festivāla pulveri, ko apmeklētājs saņem pie ieejas, uzrādot biļeti, vai iegādājas Festivāla teritorijā. Šī pulvera saturs ir pārbaudīts un nerada draudus pasākuma apmeklētājiem.

Festivāla organizētāji lūdz kolektīvās krāsu mešanas laikā, mest gaisā tikai krāsu pulveri!

Festivāla organizatoru rīcībā ir informācija, kas apstiprina to, ka krāsu pulveris neatstāj nelabvēlīgu ietekmi uz cilvēku veselību vai vidi. Tomēr tiek ierosināti sekojoši drošības pasākumi:
· Festivāla apmeklētājiem ir aizliegts festivāla teritorijā ienest savu krāsu pulveri;
· Cilvēkiem ar elpošanas slimību traucējumiem ieteicams neapmeklēt pasākumu;
· Apmeklētāji ar kontaktlēcām tiek aicināti tās nelietot pasākuma laikā;
· Lai aizsargātu acis, ieteicams krāsu mešanas laikā valkāt peldēšanas brilles vai aizklāt tās, piemēram, ar T-kreklu.
· Retos gadījumos krāsu pulveris var izraisīt alerģisku reakciju vai ādas, acu un gļotādas iekaisumu. Ja krāsu pulveris iekļūst acīs, tās jāskalo ar tīru ūdeni. Pasākuma teritorijā atradīsies īpaši iezīmēts medpunkts, kurā būs iespēja vērsties pēc palīdzības veselības traucējumu gadījumā.
· Retos gadījumos pulverī esošās krāsas daļiņas var pielipt balinātiem, īpaši apstrādātiem vai bojātiem matiem. Pulveris nenokrāso matus – krāsas daļiņas no tiem izkritīs pēc pāris mazgāšanas reizēm ar parastu šampūnu. Šajā laikā ieteicams nelietot kondicionieri.