FAKTS ielūdz uz HOLI krāsu festivāl

Jānis Šmēdiņš jeb Fakts līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c.
2017. gada martā izdevis savu pirmo studijas albumu “Vainīgs Tu”, kas tapis laika posmā no 2016. Līdz 2017. gadam. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp singli Sirds , Sākums, Tā Jānotiek un jaunākais singls Naktī. Albumā dzirdami arī viesmākslinieki – Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprīns kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

Fakts: “Domāju, ka HOLI krāsu festivāls ir lielisks veids, kā kopīgi pavadīt laiku tepat Rīgā. Saule, mūzika, draugi, košas krāsas un labs garstāvoklis. Tiekamies!”

Ķer biļetes uz festivālu jau tagad: shop.holi.lv

Šogad krāsainais festivāls notiks mācību gada izskaņā, 3. jūnijā Lucavsalā, Rīgā. Pasākuma ietvaros visas dienas garumā norisināsies daudzpusīgas aktivitātes visai ģimenei gan aktīvās atpūtas, gan mākslas un sporta zonās.

Galvenais krāsu festivāla notikums ir kopīga krāsu mešana jeb #holilv moments, kas ir ierasta aktivitāte visā pasaulē, bet vislielāko popularitāti iemantojusi Indijā. Katrs “HOLI krāsu festivāla” apmeklētājs līdz ar ieejas karti saņem arī krāsu paciņu.

Paralēli krāsu mešanai un mūziķu priekšnesumiem, būs arī DJ programma, daudzpusīgas aktivitātes visai ģimenei. Līdz maija vidum tiks izziņoti visi festivāla mūziķi.

Biļetes uz “HOLI krāsu festivālu” iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, kā arī pasākuma organizatoru mājas lapā www.holi.lv. Pieejamas dažādas biļešu kategorijas – bērnu, ģimenes, grupas un īpašā komplekta biļete.

Tiekamies šīs vasaras krāsainākajā pasākumā – HOLI krāsu festivāls!

Fakts:

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *