FESTIVĀLĀ UZSTĀSIES BERMUDU DIVSTŪRIS, CARNIVAL YOUTH, OLAS

HOLI |2016. gada HOLI krāsu festivāla krāsas un emocijas paspilgtinās, tādi mūziķi kā:

BERMUDU DIVSTŪRIS

“Bermudu Divstūrī” formē divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi brālēni – Biceps un Triceps. Viņiem bija apnikušas mūsdienu dziesmas uz 4 akordiem, un tādēļ tie nolēma iet tālāk – rakstīt dziesmu uz VIENA akorda. Tad arī tapa grupas pirmais pumpis (kačājošs gabals) – ”LABI”. Brālēnus uz koncertiem pavada rajona bračkas – Snickers, Lee, Saldais un bungu pavēlnieks – Vicītis. Šī komanda sniedz koncertus visur. Grupa izstrādā visaugstākās klases ”staffu”, kas paredzēts lietošanai DJ-iem klubos un ne tikai. Grupa ir sasniegusi vairāk kā 10 000 000 skatījumu YouTube, kā arī 2014.gada oktobrī, pasaulē laida savu pirmdzimto CD – BALLĒJAM NEGUĻAM, par kuru ieguva titulu, Zelta Mikrofonā 2014, kā labākais deju mūzikas albums. Bermudu divstūris klajā laidis jau 11 singlus, un neskaitāmas ballīšu dziesmas – hītus. Vienvārd sakot, “Bermudu Divstūris” ir Labākā grupa pasaulē un viņu hīti ir nepārspējami!!!

Rīgas Modes

Viņi ir Rīgas Modes. Četri puiši un meitene ar skatu uz labākām lietām. Ir divi cilvēku tipi. Tādi, kas apstāsies pie dzeltenās gaismas un tādi, kas spiedīs gāzi grīdā. Viņi ir tie otrie. Viņi ir Rīgas Modes.

Grupa ‘‘Rīgas Modes“ spēlē mūziku, kura neseko noteiktām mūzikas modes tendencēm. ‘‘Rīgas Modes“ par mājām sauc Ogri. Līdz šim grupa ir spēlējusi Latvijas lielākajos festivālos un iesildījusi DIIV un The View. 2014. gada pavasarī grupa izdeva savu debijas mini albumu „Rīgas Modes“, kurš ir pieejams arī ekskluzīvā 10“ vinila formātā.

 

Taran & Lomov (Amber Muse)

Bogdan Taran un Max Lomov ir Amber Muse Records ierakstu kompānijas galvenie spēki, kas realizē radio ierakstus un pasākumu organizēšanu. Viņi arī ir iesaistīti deep house mūzikas projekta tapšanā Phonetica kopā ar ZaZzy. Kopā strādā no 2003. gada, kad viņi organizēja savu pirmo kopējo deju mūzikas pasākumu Rīgā. Pēc pāris  gadiem tika uzsākts kopīgs darbs ierakstu studijā, kam sekoja pirmie remiksi zem Amber Muse Records leibela, tam  sekoja Taran & Lomov un Phonetica monikers, Monique Musique, Manchester Underground Music, SpaceWalker, Stripped Music, Tohuwabohu, Bid Muzik. 2010. gadā viņi izveidoja web-radio un ziņu tīmekļa vietni www.DanceRadio.lv, kurā dalījās ar kaislību un pieredzi par elektronisko deju mūziku ar tās faniem. Spēlējuši pasākumos kopā ar tādiem DJ kā KiNK, Robert Babicz, Jimpster, Nikola Gala, Pete Gooding, Grant Nelson, Roberto Rodriguez, Dairmount, Mario Basanov, Chopstick, Tom Middleton, Jazzy Eyewear, Sergey Sanchez, Tony Lionni un daudziem citiem.

Bogdan Taran ir viens no deju mūzikas veterāniem Latvijā, radio DJ kopš 1992. gada, atklājis ‘‘Sensation White’’ šovu Latvijā un ir bijis viens no Baltijas dīdžejiem, kas uzstājies ‘‘Love Parade’’ Berlīnē 2006. gadā. Viens no vadošajiem Latvijas DJ, kas uzstājies daudzos klubos, nominēts kā  nr.1 Latvijas DJ 4 gadus pēc kārtas (2004, 2005, 2007 un 2008. gadā). Bogdan saņēmis arī īpašu apbalvojumu no Latvijas nacionālās televīzijas un radio padomes par ieguldījumu deju mūzikas attīstībā, 2009. gadā. Kopš 1998. Gada šova “Dance Box” veidotājs un vadītājs, kurš tiek pārraidīts radio stacijās Latvijā, Igaunijā un Moldovā.

DJ Spinga

DJ Spinga savas gaitas uzsācis pirms 13 gadiem, spēlējot oldschool hip-hop un rock mūziku, taču pēdējos trīs gadus ir azartisks Swing un Electroswing mūzikas cienītājs un vienīgais DJ, kurš aktīvi spēlē un popularizē šo stilu Latvijā, uzstājoties gan festivālos, gan speciālos priekšnesumos kopā ar “dzīvajiem mūziķiem”.

DJ Spinga kaislība ir mūzika. Mūzika, kas sniedz lieliskas emocijas. Ar savu darbu viņš ir apmierināts tikai tad, kad redz – cilvēki izdejojušies slapjām mugurām un saka paldies ar aplausiem. Viņa moto: Tikai pozitīva mūzika! // Good music doesn’t have an expiration date!

Niklāvz

Niklavs Sekačs ir bītmeikers un producents, dzimis 1993. Gadā, dzīvo un strādā Liepājā. Šobrīd viņš ir viens no “Dirty Deal Audio” komandas locekļiem. Niklāvz ir strādājis kopā ar daudziem pašmāju un citu valstu mūziķiem un ir pazīstams bītmeikers Baltījas valtīs. Niklāvz piedalījies mūzikas festivālā ”Satta Outside”, kur starptautiskā konkurencē ieguvis pirmo vietu. Piedalījies arī Latvijas producentu nometnē ”Baltic Trail”, kas pulcē vienuviet Baltijas labākos elektroniskās mūzikas producentus. Niklāvz piedalījies vienā no lielākajiem Eiropas mūzikas festivāliem  ”Primavera Sound”. Niklāvz ir piedalījies arī ”Tallinn Music Week”, uzstājoties mūzikas pasākumā, kas notika ”HETK”. Niklāvz iesildījis Araabmuzik koncertus Latvijā un Lietuvā.

 

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *