Franco Franco ielūdz uz HOLI krāsu festivāl

„Franco Franco” ir viena no spilgtākajām indīpopa apvienībām no Latvijas, kas plašāku atpazīstamību ieguvusi ar kritiķu atzinīgi novērtēto 2016. gada izskaņā izdoto albumu „Moon + Light” (nominēts „Zelta Mikrofons 2017” balvai kā labākais alternatīvās vai indīpopa mūzikas albums) un ar veiksmīgu startu konkursā „Supernova 2017”. „Franco Franco” raksturo juteklisks un spēcīgs dziedājums, kinematogrāfisks skaņas lidojums un enerģiskas dzīvās uzstāšanās, padarot grupu par vienu no must-see apvienībām šajā vasarā.

Ķer biļetes uz festivālu jau tagad: shop.holi.lv

Šogad krāsainais festivāls notiks mācību gada izskaņā, 3. jūnijā Lucavsalā, Rīgā. Pasākuma ietvaros visas dienas garumā norisināsies daudzpusīgas aktivitātes visai ģimenei gan aktīvās atpūtas, gan mākslas un sporta zonās.

Galvenais krāsu festivāla notikums ir kopīga krāsu mešana jeb #holilv moments, kas ir ierasta aktivitāte visā pasaulē, bet vislielāko popularitāti iemantojusi Indijā. Katrs “HOLI krāsu festivāla” apmeklētājs līdz ar ieejas karti saņem arī krāsu paciņu.

Paralēli krāsu mešanai un mūziķu priekšnesumiem, būs arī DJ programma, daudzpusīgas aktivitātes visai ģimenei. Līdz maija vidum tiks izziņoti visi festivāla mūziķi.

Biļetes uz “HOLI krāsu festivālu” iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, kā arī pasākuma organizatoru mājas lapā www.holi.lv. Pieejamas dažādas biļešu kategorijas – bērnu, ģimenes, grupas un īpašā komplekta biļete.

Tiekamies šīs vasaras krāsainākajā pasākumā – HOLI krāsu festivāls!

Franco Franco:

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *