HOLI Krāsu festivāls 3. jūnijā

Sestdien, 2017. gada 3. jūnijā, jau trešo reizi aicinām apmeklēt krāsaināko festivālu Latvijā – HOLI Krāsu festivālu. Vieta nemainīga – Rīga, Lucavsala. Šogad agrāk kā citus gadus – svinēsim skolas beigas un sāksim vasaras pasākumu sezonu tik krāsaini, jautri un radoši, cik vien tas iespējams. School’s out for Summer 2017.

Tev jābūt HOLI, jo tas ir krāsainākais, radošākais un pozitīvām emocijām bagātākais mūzikas, mākslas un aktīvās atpūtas festivāls Latvijā. Atnāc šogad un dalies kopīgā priekā!

HOLI Krāsu festivāls 2017 “ne par matu” neatpaliks no pēdējiem diviem, kas bijuši krāšņi un pozitīvām emocijām bagāti – esam izbaudījuši “Pilsētu gaisā”, 3D virtuālo realitāti, virvju trasi, “ZIP line”, turbīndēli, “crazy futbolu”, ūdensbalonu kaujas, klinšu sienu, brīvo kritienu, putu ballīti, kastu kāpšanu, šūpuļtīklu pilsētu, “Lasertag”, kafejnīcu sešu metru augstumā, hennu, ķermeņa apgleznošanu, krāsainas un trakas frizūras, smilšu lampas, zorbingu, ķengurzābakus un daudzas citas lieliskas aktivitātes.

Un mūzika – kas par mūziku! Mūs priecējuši – Gacho, Triana Park, Astro’n’out, Carnival Youth, Bermudu Divstūris, Bombossa Brothers (Igaunija), Louis Laporte (Nīderlande), Danielle Diaz (Vācija), Dj Twins Project (Krievija), Rīgas Modes, Olas, Deniss Pashkevich, [Ex] da Bass, Toms Grēviņš, Dj Gustavito un citi.

Kas mūs sagaida šogad? Esi pacietīgs – drīz uzzināsi! 

“Sneak Peek”: Visas dienas garumā – pašmāju un ārzemju mūziķu, un DJ šovi, līdzdarbošanās un atpūta radošajās, sporta, mākslas un aktīvās atpūtas piedzīvojumu zonās, kā arī kopīga krāsu mešana – #holilvmoments.

HOLI krāsu festivāls ir vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē jauniešus, ģimenes ar bērniem, draugus un domubiedrus, visdažādāko tautību pārstāvjus – dzīves svinētājus un radītājus, jo prieks mūs vieno!

Seko jaunumiem mūsu mājaslapā www.holi.lv un www.facebook.com/holikrasufestivals.

Iegādāties biļetes būs iespējams sākot no 27. februāra. Seko mums un uzzini par izdevīgākajiem piedāvājumiem pirmajām biļetēm. Vairāk informācijas jau drīzumā!

Svinam dzīvi bez robežām un metamies vasaras krāsainākajā piedzīvojumā!

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *