HOLI PRE-PRE-PARTY 15. APR. @ 9. VILNIS

Krāsu prieks pārņem pasauli un jau 15. aprīlī, klubā ‘‘9. VILNIS’’, Kungu ielā 8 (bijušajā kluba ‘‘NAUTILUS’’ telpās) norisināsies pirmais ‘indoor’ mini festivāls, kas pavisam iespējams izvērtīsies par gada episkāko ballīti!

Klubs ‘‘9. VILNIS’’ durvis vērs no plkst. 22:00 un par krāsainiem kokteiļiem pirmajiem  apmeklētājiem rūpēsies Jagermeister. No plkst. 22:30 notiks raidījuma ‘‘Rīgas stila pavēlnieks’’  filmēšana, ko varēs vērot arī tiešraidē Riga TV24 kanālā, raidījuma galvenā tēma būs jaunākās HOLI modes tendences.

‘‘Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu skola’’ parūpēsies par ‘body art’ paraugdemonstrējumiem, bet deju studijas “Kaprīze” meitenes liks kustēties pat visstīvākajiem ballītes viesiem.

Uz skatuves kāps un episkas virsotnes sasniegt palīdzēs Toms Grēviņš, Dj Makree un Edvards Grieze, bet par enerģisku atmosfēru visa vakara garumā parūpēsies Dj Gustavito. Par īpašu sveicienu parūpēsies vakara īpašais viesis OZOLS.

Neaizmirstamu audiovizuālo šovu uzburs apvienība SƎN (Rick Feds, Leila Alijeva un Mārtiņš Dāboliņš).

Vakaru papildinās krāsu konfetti metiens, bezmaksas kokteiļu bārs un episka ballīte līdz rītam! Pre-pre party laikā notiks arī konkurss, kur galvenajā balvā tiks izlozēta “HOLI biļete uz mūžu”, kura tās īpašniekam dos iespēju apmeklēt VISUS HOLI Family veidotos pasākumus mūža garumā!

Uzrādot derīgu HOLI festivāla biļeti ieeja HOLI PRE-PRE PARTY bez maksas!

Biļetes pieejamas www.holi.lv vai www.bilesuparadize.lv

Pasākuma programma:

22:00 Ieeja klubā, ‘welcome drink’ (sagaidīšanas dzērieni)

22:30 Rīgas Stila Pavēlnieks tiešraide

23:30 Apvienība SƎN (Rick Feds, Leila Alijeva un Mārtiņš Dāboliņš) audiovizuālais šovs

00:30 Toms Grēviņš

01:00 Indoor kornfetti metiens, konkurss: “DRESSCODE”
01:30 Dj MAKREE + Edvards Grieze

02:30 Dj Gustavito, konkurss: “HOLI biļete uz mūžu”

RĪGAS STILA PAVĒLNIEKS ir modes sacensības starp jaunajiem Latvijas stilistiem, kurus vērtē Latvijas profesionālākie modes pārstāvji. Stilistu uzdevums ir izveidot 3 tērpu komplektus dotajā tēmā, parādot jaunākās un aktuālākās modes tendences.

TOMS GRĒVIŅŠ ir viens no Latvijā pieprasītākajiem ballīšu dīdžejiem, biežs viesis lielākajos Latvijas festivālos, nodrošina muzikālo noformējumu hokeja kluba “Dinamo Rīga” mājas spēlēs, bet katru darba dienas rītu ir dzirdams Latvijas Radio 5 – pieci.lv ēterā!

SƎN ir akustiski – vizuāla apvienība, kuras sastāvā ir etno mūzikas dziedātāja Leila Alijeva, elektroniskās mūzikas pārstāvis Rick Feds un video instalāciju mākslinieks Mārtiņš Dāboltiņš. Mūzikas pamatā ir latviešu un austrumu mūzikas folklora, kura tiek integrēta elektroniskās bītu mūzikas vidē. Izpildījums tiek papildināts ar unikālām, jaunradītām video instalācijām, kuras darbojas izrietoši no mūziķu radītajām kustībām un skaņām.

Dj MAKREE + Edvards Grieze ir Ventspilī uzaugušie jaunie mūziķi, kas pārstāv elektroniskās deju mūzikas lauciņu. MAKREE un Edvards savā vokālajā DJ setā izpilda gan abu kopdarbus, kuri iekarojuši topus Lielbritānijā, gan arī citu dīdžeju un producentu dziesmas, kuras iedvesmojušas abus pievērsties elektroniskajai deju mūzikai. Šoreiz viņi savus klausītājus pārsteigs ar vēl nebijušu skatuves programmu, kurā Edvarda vokālo talatntu pastiprinās MAKREE elektroniskās deju mūzikas bīti.

Dj Gustavito ir viens no Latvijas populārākajiem un pieredzējušajiem dīdžejiem, European Hit Radio & Capital FM dīdžejs, kā arī nakts kluba ‘‘Coyote Fly’’ residents kopš 2006. gada. 15 gadu karjeras laikā savā skanējumā attīstījis dažādus mūzikas stilus – RnB, Hip Hop, House, Club, Electro, Twerk, Trap, Dubstep un citus klubu un festivālu formātiem atbilstošus žanrus. Dj Gustavito rūpēsies par  pozitīvu noskaņu visa vakara garumā un sniegs vakara izskaņā.

Informatīvi atbalsta: Pieci.lv, RigaTV24, EHR

Facebook.com: www.facebook.com/holikrasufestivals

Twitter.com (LV): www.twitter.com/krasufestivals

Twitter (RU): https://twitter.com/holi_lv

Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/krasufestivals

Vkontakte: https://vk.com/holilv

Odnoklassniki: http://ok.ru/group/57621371748408

Instagram: https://instagram.com/krasufestivals

YouTube: www.youtube.com/user/krasufestivals

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *