HOLI PROGRAMMA 2015

Datums: 1. augusts
Vieta: Lucavsala
Apmeklētāju skaits: 5000

Pirmā HOLI krāsu festivāla dalībnieki #holilv metienos meta krāsas, priecājās un piedzīvoja vēsturisku ballīti, tiekoties ar tādiem mākslieniekiem kā GACHO, Toms Grēviņš, Deniss Pashkevich Funk Therapy, Dubsisters, DJ Gustavito, Danielle Diaz no Vācijas, Triana Park, Astro’n’out & DJ Rudd, Louis Laporte no Nīderlandes, [Ex] da Bass & Normunds Piesis (live trumpet) un Taran & Lomov (Amber Muse).
Pērn radošajās, sporta, mākslas un aktīvās atpūtas zonās piedzīvojām pirmo #holilv putu ballīti, kopīgi radījām neaizmirstamo #holilv Foto sienu, viens otru apkrāsojām, sadarbībā ar kultūras biedrību “Make Art” radījām kopīgo mākslas darbu no krāsainām smiltīm – Randala Mandala – priekam, mieram un līdzjūtībai. Radoši un daudzpusīgi atpūtāmies darbnīcās visai ģimenei, radījām skaistumu, izmantojot dabas materiālus, iepazinām kinētisko smilšu mākslu, lējām krāsu ūdeņus, smējāmies smieklu jogā, piedzīvojām ūdens aktivitātes, zorbingu, neparasto futbolu, disku golfu, lentošanu, pašbalansējošo uniciklo un darījām vēl daudz kopīga, kas radīja pašu galveno – prieku!

Vairāk skati šeit: http://2015.holi.lv

HOLI krāsu festivāla saknes ir meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru, un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.

Facebook.com: www.facebook.com/holikrasufestivals
Twitter.com (LV): www.twitter.com/krasufestivals
Twitter (RU): https://twitter.com/holi_lv
Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/krasufestivals
Vkontakte: https://vk.com/holilv
Odnoklassniki: http://ok.ru/group/57621371748408
Instagram: https://instagram.com/krasufestivals
YouTube: www.youtube.com/user/krasufestivals