HOLI PROGRAMMA 2016

ŠOGAD

Šogad sagaidāma vēl krāšņāka mūziķu un DJ programma uz divām skatuvēm, kā arī plašas un daudzpusīgas aktivitātes mākslas, radošajās, sporta un aktīvās atpūtas zonās visai ģimenei.

Festivālu piedzīvosim vēl plašākā Lucavsalas teritorijā kā pērn. Protams, vienosimies kopīgajās krāsu mešanās – #holilv momentos un mūs priecēs arī jauni krāsu pulvera pārsteigumi.
MĀKSLINIEKI: 

Carnival Youth Latviešu indīroka četrotne “Carnival Youth”, ko veido Roberts Vanags, Aleksis Luriņš, kā arī brāļi Edgars un Emīls Kauperi, ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes grupām ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā – 2016. gada sākumā to apliecināja ansamblim piešķirtā “European Border Breakers” (EBBA) balva, ko par starptautiskiem panākumiem gadu gaitā saņēmusi Adele, grupas “Mamford & Sons”, “Ewert and The Two Dragons”, “Of Monsters and Men”, Woodkid, Lykke Li, “Disclosure”, Ketija Melua un citi mākslinieki.

Kopš apvienības dibināšanas 2012. gadā, harizmātiskie mūziķi izdevuši mazalbumu “Never Have Enough” un pilnmetrāžas debijas albumu “No Clouds Allowed”, kas apbalvots ar Latvijas mūzikas gada balvu. Abi ieraksti nodrošinājuši grupai arvien pieaugošu fanu bāzi un pavēruši durvis uz Eiropas skatuvēm.

  1. gada pavasarī grupa klausītājiem nodos savu jauno albumu “Propeller”, kuru prezentēs ar apjomīgu turneju Latvijā un ārzemēs.

“Carnival Youth” ierakstos apvienotas aizraujošas melodijas, rokmūzikas enerģija un svaigs skanējums – liriskās, folka ietekmētās dziesmas mijas ar iedvesmojošiem indīmūzikas hitiem, apliecinot jauno mūziķu entuziasmu un mīlestību pret mūziku. Četrotnes meistarīgums jūtams ne tikai ierakstos, bet arī atdeves pilnajos koncertos.

Apvienības nozīmīgākie koncerti izskanējuši “NME Club Night” Londonā, festivālos “Open’er” (Polijā), “Sziget” (Ungārijā), “Eurosonic” (Nīderlandē) un mūzikas konferencēs visā Eiropā. Mūziķi devušies arī vairākās turnejās Vācijā, Austrijā, Šveicē un citviet, kā arī spēlējuši lielākajos festivālos un koncertzālēs Latvijā. “Carnival Youth” dziesmas atskaņojuši vairāki ietekmīgi dīdžeji – Stīvs Lamasks un Kriss Hokinss no “BBC 6”, Džons Kenedijs no “XFM” un citi.

BERMUDU DIVSTŪRIS

“Bermudu Divstūrī” formē divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi brālēni – Biceps un Triceps. Viņiem bija apnikušas mūsdienu dziesmas uz 4 akordiem, un tādēļ tie nolēma iet tālāk – rakstīt dziesmu uz VIENA akorda. Tad arī tapa grupas pirmais pumpis (kačājošs gabals) – ”LABI”. Brālēnus uz koncertiem pavada rajona bračkas – Snickers, Lee, Saldais un bungu pavēlnieks – Vicītis. Šī komanda sniedz koncertus visur. Grupa izstrādā visaugstākās klases ”staffu”, kas paredzēts lietošanai DJ-iem klubos un ne tikai. Grupa ir sasniegusi vairāk kā 10 000 000 skatījumu YouTube, kā arī 2014.gada oktobrī, pasaulē laida savu pirmdzimto CD – BALLĒJAM NEGUĻAM, par kuru ieguva titulu, Zelta Mikrofonā 2014, kā labākais deju mūzikas albums. Bermudu divstūris klajā laidis jau 11 singlus, un neskaitāmas ballīšu dziesmas – hītus. Vienvārd sakot, “Bermudu Divstūris” ir Labākā grupa pasaulē un viņu hīti ir nepārspējami!!!

Rīgas Modes

Viņi ir Rīgas Modes. Četri puiši un meitene ar skatu uz labākām lietām. Ir divi cilvēku tipi. Tādi, kas apstāsies pie dzeltenās gaismas un tādi, kas spiedīs gāzi grīdā. Viņi ir tie otrie. Viņi ir Rīgas Modes.

Grupa ‘‘Rīgas Modes“ spēlē mūziku, kura neseko noteiktām mūzikas modes tendencēm. ‘‘Rīgas Modes“ par mājām sauc Ogri. Līdz šim grupa ir spēlējusi Latvijas lielākajos festivālos un iesildījusi DIIV un The View. 2014. gada pavasarī grupa izdeva savu debijas mini albumu „Rīgas Modes“, kurš ir pieejams arī ekskluzīvā 10“ vinila formātā.

DJ Gustavito ir viens no Latvijas populārākajiem un pieredzējušajiem dīdžejiem, European Hit Radio & Capital FM dīdžejs, kā arī nakts kluba ‘‘Coyote Fly’’ residents kopš 2006. gada. 15 gadu karjeras laikā savā skanējumā attīstījis dažādus mūzikas stilus – RnB, Hip Hop, House, Club, Electro, Twerk, Trap, Dubstep un citus klubu un festivālu formātiem atbilstošus žanrus. Savus setus spēlējis lielākajos Latvijas klubos, bet kā viesu DJ uzstājies klubos ASV, Taizemē, Francijā, Lielbritānijā, Vācijā, Nīderlandē, Somijā, Krievijā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs. Spēlējis iesildošos setus tādiem pasaules slaveniem mūziķiem kā B.O.B., Sak Noel, Ja Rule, Timati, Red Foo of LMFAO, SLloyd, Onyx un citiem.

Toms Grēviņš ir viens no Latvijā pieprasītākajiem ballīšu dīdžejiem, ir biežs viesis lielākajos Latvijas festivālos, nodrošina muzikālo noformējumu hokeja kluba “Dinamo Rīga” mājas spēlēs, bet katru darba dienas rītu ir dzirdams Latvijas Radio 5 – pieci.lv ēterā! Toms Grēviņš atklāja pirmo HOLI krāsu festivālu Latvijā 2015. gadā un tiksies ar mums uz Lielās skatuves arī šogad – kā vienmēr, kopā jaucot jaunākos deju superhitus ar pārbaudītām vērtībām

Taran & Lomov (Amber Muse)

Bogdan Taran un Max Lomov ir Amber Muse Records ierakstu kompānijas galvenie spēki, kas realizē radio ierakstus un pasākumu organizēšanu. Viņi arī ir iesaistīti deep house mūzikas projekta tapšanā Phonetica kopā ar ZaZzy. Kopā strādā no 2003. gada, kad viņi organizēja savu pirmo kopējo deju mūzikas pasākumu Rīgā. Pēc pāris  gadiem tika uzsākts kopīgs darbs ierakstu studijā, kam sekoja pirmie remiksi zem Amber Muse Records leibela, tam  sekoja Taran & Lomov un Phonetica monikers, Monique Musique, Manchester Underground Music, SpaceWalker, Stripped Music, Tohuwabohu, Bid Muzik. 2010. gadā viņi izveidoja web-radio un ziņu tīmekļa vietni www.DanceRadio.lv, kurā dalījās ar kaislību un pieredzi par elektronisko deju mūziku ar tās faniem. Spēlējuši pasākumos kopā ar tādiem DJ kā KiNK, Robert Babicz, Jimpster, Nikola Gala, Pete Gooding, Grant Nelson, Roberto Rodriguez, Dairmount, Mario Basanov, Chopstick, Tom Middleton, Jazzy Eyewear, Sergey Sanchez, Tony Lionni un daudziem citiem.

Bogdan Taran ir viens no deju mūzikas veterāniem Latvijā, radio DJ kopš 1992. gada, atklājis ‘‘Sensation White’’ šovu Latvijā un ir bijis viens no Baltijas dīdžejiem, kas uzstājies ‘‘Love Parade’’ Berlīnē 2006. gadā. Viens no vadošajiem Latvijas DJ, kas uzstājies daudzos klubos, nominēts kā  nr.1 Latvijas DJ 4 gadus pēc kārtas (2004, 2005, 2007 un 2008. gadā). Bogdan saņēmis arī īpašu apbalvojumu no Latvijas nacionālās televīzijas un radio padomes par ieguldījumu deju mūzikas attīstībā, 2009. gadā. Kopš 1998. Gada šova “Dance Box” veidotājs un vadītājs, kurš tiek pārraidīts radio stacijās Latvijā, Igaunijā un Moldovā.

DJ Artūrs Mednis (Jaffa Riga) ir viens no leģendārās apvienības JAFFA RIGA pārstāvjiem. Sākotnēji viņš ir spēlējis ārpus Latvijas robežām ar pseidonīmu Helly Judas. Viņš par savu dīdžeja karjeras attīstības sākumu uzskata 2002. gadu. Mākslinieks savu mūzikas stilu  nedefinē kādā noteiktā stilā, jo uzskata, ka konkrētajam pasākumam ir nepieciešams pieskaņot savu individuālo skanējumu. Plašas publikas atzinību DJ Artūrs Mednis ir iemantojis piedaloties Konventa sētā rīkotajos tematiskajos pasākumos “Funky Sisters Cafe”, kur katrs pasākums bija veltīts atsevišķam muzikālam virzienam – regejam, fankam,  džezam, house un citiem mūzikas stiliem.

Funky Breakout Funky Breakout ir projekts, ko izveidojuši dīdžeji Dub:ra, All-Viss un Rudd. Funky Breakout mērķis ir popularizēt mūsdienīgu dīdžeju skanējumu, sakausējot visdažādākos elektroniskās un klubu mūzikas žanrus.

Jau sākot ar pašu pirmo pasākumu 2011. gada 26. martā, Funky Breakout rūpējušies par kvalitatīvu un svaigu skanējumu, savos pasākumos aicinot interesantākos un radošākos pašmāju un ārvalstu klubu dīdžejus. Viesu statusā pabijuši tādi mākslinieki kā Krafty Kuts (UK) A. Skillz (UK), Featurecast (UK), DJ Twister (PL), B-Side (UK), Detta (UK), DJ Monsta (LV), DJ Aspirins (LV) u.c.

DJ Spinga

DJ Spinga savas gaitas uzsācis pirms 13 gadiem, spēlējot oldschool hip-hop un rock mūziku, taču pēdējos trīs gadus ir azartisks Swing un Electroswing mūzikas cienītājs un vienīgais DJ, kurš aktīvi spēlē un popularizē šo stilu Latvijā, uzstājoties gan festivālos, gan speciālos priekšnesumos kopā ar “dzīvajiem mūziķiem”.

DJ Spinga kaislība ir mūzika. Mūzika, kas sniedz lieliskas emocijas. Ar savu darbu viņš ir apmierināts tikai tad, kad redz – cilvēki izdejojušies slapjām mugurām un saka paldies ar aplausiem. Viņa moto: Tikai pozitīva mūzika! // Good music doesn’t have an expiration date!

Niklāvz

Niklavs Sekačs ir bītmeikers un producents, dzimis 1993. Gadā, dzīvo un strādā Liepājā. Šobrīd viņš ir viens no “Dirty Deal Audio” komandas locekļiem. Niklāvz ir strādājis kopā ar daudziem pašmāju un citu valstu mūziķiem un ir pazīstams bītmeikers Baltījas valtīs. Niklāvz piedalījies mūzikas festivālā ”Satta Outside”, kur starptautiskā konkurencē ieguvis pirmo vietu. Piedalījies arī Latvijas producentu nometnē ”Baltic Trail”, kas pulcē vienuviet Baltijas labākos elektroniskās mūzikas producentus. Niklāvz piedalījies vienā no lielākajiem Eiropas mūzikas festivāliem  ”Primavera Sound”. Niklāvz ir piedalījies arī ”Tallinn Music Week”, uzstājoties mūzikas pasākumā, kas notika ”HETK”. Niklāvz iesildījis Araabmuzik koncertus Latvijā un Lietuvā.

 

Vai esi piedzīvojis 3D papildinātās realitātes pasauli? Festivālā iepazīsim, izjutīsim un piedzīvosim arī to.

 

Šogad dejosim un svinēsim LĪDZ RĪTA GAISMAI īpašā deju teltī.

 

Esi no Ludzas, Cieceres vai Valmieras, bet nezini kā pēc festivāla nokļūt mājās? Nesatraucies – Tev būs iespēja pārnakšņot TELŠU PILSĒTIŅĀ.      

 

Iegādājies biļetes savlaicīgi festivāla mājas lapā shop.holi.lv vai Biļešu Paradīzes kasēs.

 

Atceries, ka tuvojoties festivālam – biļešu cenas pieaugs.