HOLI SHOP

Tas ir absolūti vienkārši! HOLI veikalā Tev ir iespēja iegādāties kāroto HOLI preci, sākot no festivāla biļetes līdz pat atsevišķam krāsu komplektam, kurā ietilpst 50 krāsu paciņas. Tā ir iespēja padarīt savu HOLI krāsu festivālu vēl krāsaināku un spilgtām emocijām bagātāku.

Un tas vēl nav viss! Tuvojoties festivālam, HOLI veikala piedāvājuma klāsts tiks papildināts ar īpašajiem piedāvājumiem un vēl… un vēl…

No šī brīža Tevi un HOLI krāsu festivālu šķir vien četri soļi!

  1. Izvēlies HOLI veikalā preci, pievieno to pirkuma grozam;
  2. Spied lapas augšējā sadaļā uz prikuma grozu;
  3. Aizpildi pirkuma apstiprināšanai nepieciešamos datus;
  4. Apstiprini pirkumu.

Un… vualllāāā – saņem e-pastā apstiprinājumu par izvēlētās preces iegādi!

Pašlaik HOLI veikalā meklē vairākus krāsainus jaunumus.

KRĀSU PULVERIS

Papildu festivāla biļetei ir iespējams atsevišķi iegādāties HOLI krāsu pulvera paciņu komplektus.

5 paciņu komplekts ir labs handicap un palīdzēs Tev iejusties festivāla atmosfērā un dalīties krāsu priekā ar citiem HOLI krāsu festivāla dalībniekiem. Sajūti krāsas, atbrīvojies un ļauj emocijām vaļu!

Savukārt HOLI 50 krāsu pulvera paciņu komplekts ļaus Tev izbaudīt patieso krāsu maģiju, sajust un tikt ierautam kopīgajā krāsu un emociju virpulī, iespējams uz brīdi zaudēt realitātes sajūtu, bet tad atkal atgriezties uz kopīgā HOLI krāsu un emociju viļņa ar festivāla dalībniekiem. Neizsīkstoša krāsu artilērija visu festivāla laiku garantēta!

ĢIMENĒM UN BĒRNIEM – īpašs piedāvājums

Īpašu uzmanību šogad esam pievērsuši mazajiem HOLI krāsu festivāla apmeklētājiem, piedāvājot ģimenēm iegādāties HOLI krāsu festivāla bērnu biļeti (bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem). Iegādājoties  bērna biļeti, komplektā ietilpst 1 krāsu paciņa. Krāsu un emociju prieks vieno ģimeni! Atgādinām, ka HOLI krāsu festivāla bērna biļete ir spēkā tikai pieaugušā pavadībā.

 SELFIE STICK

“Selfie stick” jeb paškociņš, kas Tev palīdzēs iemūžināt festivāla labākos brīžus, dalīties ar tiem sociālajos tīklos gan festivāla laikā, gan pēc tā izskaņas kavēties pozitīvajās atmiņās par HOLI festivālā piedzīvoto. Pozitīvas emocijas un atmiņas, kas sildīs Tevi arī ziemas aukstajos vakaros.

Kopumā HOLI piedāvājumā:

HOLI festivāla ieejas biļete – biļete uz Tavu vasaras krāsaināko piedzīvojumu. Komplektā ietilpst 1 festivāla biļete + 1 HOLI krāsu pulvera paciņa.

HOLI festivāla ģimenes biļete – kopīgas ģimenes emocijas, kas izkrāsos ikdienu. Komplektā ietilpst  ieejas biļete 2 pieaugušajiem + 1 bērnam (līdz 14 gadu vecumam, ieskaitot) + 3 HOLI krāsu pulvera paciņas.

HOLI festivāla komplekts vienai personai – īstam krāsu un ballīšu guru, komplektā ietilpst 5 HOLI krāsu pulvera paciņas, HOLI saulesbrilles, HOLI t-krekls, HOLI soma un selfie stick jeb pašķociņš, šis komplekts ļaus Tev izbaudīt festivālu un iemūžināt festivāla spilgtākās emocijas.

HOLI festivāla grupas biļete – jā, kopā ar draugiem apmeklēt festivālu ir ne vien jautrāk, bet arī izdevīgāk! HOLI festivāla grupas biļetē ietilpst 5 festivāla ieejas biļetes un 5 HOLI krāsu pulvera paciņas.

HOLI t-krekls – ideāls apģērbs festivālam, lai justos brīvi un ļautos krāsu maģijai, iespēja pēc festivāla kreklu saglabāt un to ierāmēt, lai pēc iespējas ilgāk saglabātu festivāla emocijas.

HOLI soma – parocīga auduma soma, kurā festivāla laikā iespējams ērti uzglabāt gan krāsu pulvera rezerves, gan apģērbu.

HOLI saulesbrilles –  sniegs iespēju HOLI krāsu pulvera metienus izbaudīt vēl drošāk un krāšņāk.

Komplektē krāsaino HOLI piedāvājumu, kā vēlies, un radi savu HOLI komplektu, ļaujies krāsu un emociju virpulim HOLI krāsu festivālā, 9.jūlijā, Lucavsalā!

BREAK YOUR LIMITS FREE YOUR MIND!

Informējam, ka, tuvojoties vasarai un pieaugot karstumam, pieaugs arī festivāla biļešu cenas.

HOLI veikalā pieejamo piedāvājumu būs iespējams iegādāties arī HOLI krāsu festivāla dienā festivāla teritorijā.

 

Lai uzzinātu pirmais par HOLI krāsainajām akcijām un pārsteigumeim, ievadi savu e-pastu šeit: [saite]

 

JAUNUMS! Biļetes, HOLI atribūtika, foršas ziņas un buzz – viss vienuviet – jaunajā www.HOLI.lv. Ievērtē arī HOLI SHOP www.shop.holi.lv.    

Lai uzzinātu pirmais par krāsainajiem HOLI jaunumiem un akcijām, ievadi savu e-pastu šeit: [saite]

 

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *