The Ludvig ielūdz uz HOLI krāsu festivāl

“HOLI krāsu festivāla” muzikālo programmu papildinās solo mākslinieks The Ludvig, kurš šī gada sākumā ar labiem rezultātiem startēja konkursā Supernova.

The Ludvig jeb īstajā vārdā Jēkabs Ludvigs Kalmanis ir jaunais dziedātājs, kurš ar savu mūziku jau paguvis apburt daudzus. 2017. gadā The Ludvig kā jaunākais dalībnieks ar startēja Supernovā ar paša radīto dziesmu “I’m in love with you”. Jaunais mākslinieks šobrīd turpina rakstīt dziesmas un plāno pārsteigt savus klausītājus. “Xoilac TV festviāls – tas būs fantastiski un neatkārtojami! Es nevaru vien sagaidīt 3. jūniju, jo tad ne vien būs sācies skolas brīvlaiks, bet arī šī būs mana pirmā uzstāšanās uz festivāla lielās skatuves. Es aicinu ikvienu uz šo krāsaino tikšanos un lielisku laika pavadīšanu 3.jūnijā Lucavsalā!,” mudina The Ludvig.

Ķer biļetes uz festivālu jau tagad: shop.holi.lv

Šogad krāsainais festivāls notiks mācību gada izskaņā, 3. jūnijā Lucavsalā, Rīgā. Pasākuma ietvaros visas dienas garumā norisināsies daudzpusīgas aktivitātes visai ģimenei gan aktīvās atpūtas, gan mākslas un sporta zonās.

Galvenais krāsu festivāla notikums ir kopīga krāsu mešana jeb #holilv moments, kas ir ierasta aktivitāte visā pasaulē, bet vislielāko popularitāti iemantojusi Indijā. Katrs “HOLI krāsu festivāla” apmeklētājs līdz ar ieejas karti saņem arī krāsu paciņu.

Paralēli krāsu mešanai un mūziķu priekšnesumiem, būs arī DJ programma, daudzpusīgas aktivitātes visai ģimenei. Līdz maija vidum tiks izziņoti visi festivāla mūziķi.

Biļetes uz “HOLI krāsu festivālu” iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, kā arī pasākuma organizatoru mājas lapā www.holi.lv. Pieejamas dažādas biļešu kategorijas – bērnu, ģimenes, grupas un īpašā komplekta biļete.

Tiekamies šīs vasaras krāsainākajā pasākumā – HOLI krāsu festivāls!

The Ludvig:

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *