HOLI KRĀSU FESTIVĀLS 2016

HOLI krāsu festivāls izziņo

pirmos māksliniekus un aicina uz Xoilac TV festivāla Pre-pre party 2016. gada 15. aprīlī, klubā “Cita Rīga”, Lāčplēša ielā 52/54.

Informācija plašsaziņas līdzekļiem,

  1. gada 17. martā

Aicinot piedzīvot viskrāsaināko, radošāko un pozitīvām emocijām bagātāko mūzikas, mākslas un aktīvās atpūtas festivālu Latvijā, HOLI krāsu festivāls izziņo pirmos māksliniekus, ar kuriem tiksimies Lucavsalā, Rīgā, 2016. gada 9. jūlijā, sestdien.

Šogad ir sagaidāma vēl krāšņāka mūziķu un DJ programma uz divām skatuvēm, kā arī plašas un daudzpusīgas aktivitātes mākslas, sporta un aktīvās atpūtas zonās visai ģimenei. Dejosim un svinēsim līdz rīta gaismai īpašajā deju teltī. Protams, vienosimies kopīgajās krāsu mešanās – #holilv moments. Piedzīvosim festivālu vēl plašākā Lucavsalas teritorijā. Būs iespēja pārnakšņot arī telšu pilsētiņā.

 

SAVE THE DATE! 2016. gada 15. aprīlī notiks HOLI krāsu festivāla pre-pre party koncertzālē “Cita Rīga”, Lāčplēša ielā 52/54, kura laikā mētāsimies ar krāsām, kas nekrāso, uzstāsies bundzinieks, kurš nespēlē bungas un svinēsim klubā, kas patiesībā ir koncertzāle. Vairāk informācijas drīzumā meklē www.holi.lv vai mūsu sociālo tīklu profilos. Ieeja koncertzālē ar HOLI Krāsu festivāla biļetēm bez maksas. Koncertzālē ieeja tikai no 18 gadiem.

 

Un vēl kāds jaunums – HOLI veikals jaunajā festivāla mājas lapā www.holi.lv, kurā ir iespēja iegādāties ne tikai biļetes, bet arī daudzveidīgo un krāsaino HOLI atribūtiku.

Pirmie izziņotie mākslinieki – grupa CARNIVAL YOUTH, DJ GUSTAVITO, TOMS GRĒVIŅŠ, DJ ARTŪRS MEDNIS (Jaffa Riga) un apvienība FUNKY BREAKOUT.

Carnival Youth Latviešu indīroka četrotne “Carnival Youth”, ko veido Roberts Vanags, Aleksis Luriņš, kā arī brāļi Edgars un Emīls Kauperi, ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes grupām ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā – 2016. gada sākumā to apliecināja ansamblim piešķirtā “European Border Breakers” (EBBA) balva, ko par starptautiskiem panākumiem gadu gaitā saņēmusi Adele, grupas “Mamford & Sons”, “Ewert and The Two Dragons”, “Of Monsters and Men”, Woodkid, Lykke Li, “Disclosure”, Ketija Melua un citi mākslinieki.

 

Kopš apvienības dibināšanas 2012. gadā, harizmātiskie mūziķi izdevuši mazalbumu “Never Have Enough” un pilnmetrāžas debijas albumu “No Clouds Allowed”, kas apbalvots ar Latvijas mūzikas gada balvu. Abi ieraksti nodrošinājuši grupai arvien pieaugošu fanu bāzi un pavēruši durvis uz Eiropas skatuvēm.

  1. gada pavasarī grupa klausītājiem nodos savu jauno albumu “Propeller”, kuru prezentēs ar apjomīgu turneju Latvijā un ārzemēs.

 

“Carnival Youth” ierakstos apvienotas aizraujošas melodijas, rokmūzikas enerģija un svaigs skanējums – liriskās, folka ietekmētās dziesmas mijas ar iedvesmojošiem indīmūzikas hitiem, apliecinot jauno mūziķu entuziasmu un mīlestību pret mūziku. Četrotnes meistarīgums jūtams ne tikai ierakstos, bet arī atdeves pilnajos koncertos.

Apvienības nozīmīgākie koncerti izskanējuši “NME Club Night” Londonā, festivālos “Open’er” (Polijā), “Sziget” (Ungārijā), “Eurosonic” (Nīderlandē) un mūzikas konferencēs visā Eiropā. Mūziķi devušies arī vairākās turnejās Vācijā, Austrijā, Šveicē un citviet, kā arī spēlējuši lielākajos festivālos un koncertzālēs Latvijā. “Carnival Youth” dziesmas atskaņojuši vairāki ietekmīgi dīdžeji – Stīvs Lamasks un Kriss Hokinss no “BBC 6”, Džons Kenedijs no “XFM” un citi.

 

DJ Gustavito ir viens no Latvijas populārākajiem un pieredzējušajiem dīdžejiem, European Hit Radio & Capital FM dīdžejs, kā arī nakts kluba ‘‘Coyote Fly’’ residents kopš 2006. gada. 15 gadu karjeras laikā savā skanējumā attīstījis dažādus mūzikas stilus – RnB, Hip Hop, House, Club, Electro, Twerk, Trap, Dubstep un citus klubu un festivālu formātiem atbilstošus žanrus. Savus setus spēlējis lielākajos Latvijas klubos, bet kā viesu DJ uzstājies klubos ASV, Taizemē, Francijā, Lielbritānijā, Vācijā, Nīderlandē, Somijā, Krievijā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs. Spēlējis iesildošos setus tādiem pasaules slaveniem mūziķiem kā B.O.B., Sak Noel, Ja Rule, Timati, Red Foo of LMFAO, SLloyd, Onyx un citiem.

Toms Grēviņš ir viens no Latvijā pieprasītākajiem ballīšu dīdžejiem, ir biežs viesis lielākajos Latvijas festivālos, nodrošina muzikālo noformējumu hokeja kluba “Dinamo Rīga” mājas spēlēs, bet katru darba dienas rītu ir dzirdams Latvijas Radio 5 – pieci.lv ēterā! Toms Grēviņš atklāja pirmo HOLI krāsu festivālu Latvijā 2015. gadā un tiksies ar mums uz Lielās skatuves arī šogad – kā vienmēr, kopā jaucot jaunākos deju superhitus ar pārbaudītām vērtībām

DJ Artūrs Mednis (Jaffa Riga) ir viens no leģendārās apvienības JAFFA RIGA pārstāvjiem. Sākotnēji viņš ir spēlējis ārpus Latvijas robežām ar pseidonīmu Helly Judas. Viņš par savu dīdžeja karjeras attīstības sākumu uzskata 2002. gadu. Mākslinieks savu mūzikas stilu  nedefinē kādā noteiktā stilā, jo uzskata, ka konkrētajam pasākumam ir nepieciešams pieskaņot savu individuālo skanējumu. Plašas publikas atzinību DJ Artūrs Mednis ir iemantojis piedaloties Konventa sētā rīkotajos tematiskajos pasākumos “Funky Sisters Cafe”, kur katrs pasākums bija veltīts atsevišķam muzikālam virzienam – regejam, fankam,  džezam, house un citiem mūzikas stiliem.

Funky Breakout Funky Breakout ir projekts, ko izveidojuši dīdžeji Dub:ra, All-Viss un Rudd. Funky Breakout mērķis ir popularizēt mūsdienīgu dīdžeju skanējumu, sakausējot visdažādākos elektroniskās un klubu mūzikas žanrus.

 

Jau sākot ar pašu pirmo pasākumu 2011. gada 26. martā, Funky Breakout rūpējušies par kvalitatīvu un svaigu skanējumu, savos pasākumos aicinot interesantākos un radošākos pašmāju un ārvalstu klubu dīdžejus. Viesu statusā pabijuši tādi mākslinieki kā Krafty Kuts (UK) A. Skillz (UK), Featurecast (UK), DJ Twister (PL), B-Side (UK), Detta (UK), DJ Monsta (LV), DJ Aspirins (LV) u.c.

Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai mājas lapā www.holi.lv un www.facebook.com/holikrasufestivals.

Aicinām savlaicīgi iegādāties biļetes par izdevīgākām cenām – festivāla mājas lapā shop.holi.lv  vai Biļešu Paradīzes kasēs. Tuvojoties festivālam, cenas pieaugs!

Festivālu informatīvi atbalsta: PIECI.LV, RĪGA TV24, ISIC, JCDecaux.

Svinam dzīvi bez robežām un metamies vasaras krāsainākajā piedzīvojumā!

Tiekamies sestdien, 9. jūlijā, 2016, Rīgā, Lucavsalā!

HOLI 2015 foto: http://ej.uz/holi_photo

HOLI 2016 video: http://ej.uz/holi_video

Facebook.com: www.facebook.com/holikrasufestivals

Twitter.com (LV): www.twitter.com/krasufestivals

Twitter (RU): https://twitter.com/holi_lv

Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/krasufestivals

Vkontakte: https://vk.com/holilv

Odnoklassniki: http://ok.ru/group/57621371748408

Instagram: https://instagram.com/krasufestivals

YouTube: www.youtube.com/user/krasufestivals  

Papildus informācija

Zigurds Kursišs

HOLI krāsu festivāla producents

Mob. +371 22044477

[email protected]