Viss, kas Tev jāzin par 9. jūlij

Šogad HOLI krāsu festivāls pārsteigs ar vēl krāšņāku un emocijām bagātāku programmu!

Festivāla dalībniekiem būs iespēja baudīt mākslinieku uzstāšanos uz DIVĀM SKATUVĒM – HOLI galveno skatuvi, uz kuras kāps tādi Latvijā pazīstami māksliniekie kā CARNIVAL YOUTH, OLAS, BERMUDU DIVSTŪRIS un RĪGAS MODES. Ar jaunākajiem EDM bītiem mūs priecēs arī dvīņu brāļi no Igaunijas –  BOMBOSSA BROTHERS un dvīņu māsas no Krievijas – Dj Twins Project. Vakara #totaldope – LOUIS LAPORTE, kas pirmo reizi atskaņos HOLI krāsu festivāla HIMNU. Kā ierasts mūzikas pavadībā vienosimies krāsu metienos jeb #holimoments, taču uz PIECI.LV SKATUVES norisināsies jauno DJ konkurss kopā ar TOMU GRĒVIŅU un Latvijas youtuberu youtube battle ar MAGNUSU ERIŅU.  Ja arī Tavs sapnis ir kļūt par DJ, tad festivālā Tev būs iespēja stāties pie DJ pults T-STUDIO teltī.

Par neizmirstamu piedzīvojumu parūpēsies Piedzīvojuma gars, kas koku galotnēs izveidos HOLI pilsētiņu pa kuru būs iespējams pārvietoties izmantojot zip line, virvju trasi, klinšu sienu, nonākot HOLI pilsētiņas augstākajā punktā izbaudīt neierobežotu brīvību brīvajā kritienā, bet kā ķirsītis uz putukrējuma būs kafejnīca, kas atrodas 6m augstumā virs zemes un piedāvā apmeklētājiem vēl nebijušu garšu kārpiņu baudījumu. Ja ar šo Tev šķitīs par maz, tad Tev būs iespēja izbaudīt GO STATION 3D virtuālo realitāti, kas Tev pavērs vēl nebijušus apvāršņus. Lai adrenalīna deva sasniegtu kulmināciju Tev būs iespēja #pašautvaļā ar XL Turbīndēli un lidināties virs ūdens virsmas 12 metru augstumā. Ja criminal inform ir Tavs apslēptais, bet nepiepildītais sapnis, tad Tev būs iespēja iejusties cietumnieka lomā un plānot grandiozo izlaušanos no Get Out bunkura, lai to paveiktu būs jāliek lietā attapība, zināšanas, loģiskā domāšana, kā arī noderēs draugu atbalsts un palīdzība – TEAM WORK MAKE THE DREAM WORK. LAZER TAG lāzerpaintbols ļaus Tev vēl vairāk paspilgtināt cietumnieka tēlu un sniegs iespēju iejusties kaujas laukam cienīgā ainā, radot piedzīvojuma un adrenalīna sajūtu. Totālu HOLI WIPE OUT EDITION būs iespēja piedzīvot ūdens balonu kauju laukā.

Viens no šī gada HOLI festivāla jaunumiem – festivāla teritorijā iekārtotais HOLI tirdziņš, kas pulcēs ap 30 tirgotāju un dos iespēju HOLI apmeklētājiem iegādāties sev noderīgus, skaistus, krāsainus un kvalitatīvus darinājumus – tekstila izstrādājumus, daiļamatniecības un dizaina preces, rotaslietas, ādas un koka izstrādājumus u.c. Viss iegādājamais – Latvijā ražots.

Tas, protams, nav viss. Vairāk informācijas meklē tepat- mūsu mājas lapā šeit un šeit.

Vai esi jau gatavs HOLI?

Pozitīvas emocijas vairosim līdz pat rīta gaismai! Ja Tu esi no Dundegas, Liepājas vai Daugavpils, nebēdā, jo naktsmājas varēsi atrast HOLI telšu pilsētiņā.

Tiekamies 9.jūlijā, Lucavsalā un kopā pašaujam vaļā savas spilgtākās krāsas!

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *